703 967 530 (Po-Pa 9-15h)
RC modely za dostupné ceny
- 23%

SYMA X5UW – WIFI-HD kamera + barometr + super ovládání telefonem ČERVENÁ

2600  1999 

SYMA X5UW – možnost akumulátoru s výdrží 20 minut + FPV přenos do telefonu v HD kvalitě + barometr + možnost zvolení trasy pomocí telefonu

Datum naskladnění: 23.06.2021

Katalogové číslo: DS31621711 Kategorie:

RC modely dronů s barometrem a FPV

Syma X5UW nás nepřekvapila jen skvělým desingem, který posunul značku SYMA opět o kousek dál, ale hlavně kvalitou záznamu a přesností ovládání tohoto skvělého produktu. 

Syma přidala do kamery možnost záznamu na paměťovou kartu, obraz tedy nejenže vidíte na svém mobilním telefonu, zároveň je také ukládán v HD kvalitě 720p na paměť kamery. Paměťová microSD karta není součástí balení.

Nabízený RC model dronu je dále vybaven možností ovládání pomocí telefonu. Ten nejen umí nahradit ovladač, ale zároveň můžete navolit i trasu, kudy dron poletí. 

Samozřejmostí je barometr, který za vás automaticky udržuje zvolenou letovou hladinu. Tento dron navíc ovládá funkci autostart a autopřistání – model vám pomocí jednoho tlačítka vzlétne cca do metrové výšky a čeká na další pokyny. 

Skvělou funkcí je také HEADLES mód. Při aktivaci tohoto módu nemusíte dávat pozor, kam je Váš model natočen. Při povelu "k sobě" dron poletí k Vám a "od sebe" od vás. Riziko kolize se tedy opět snižuje!

Jako bonus jsme pro vás připravili akumulátor s výdrží 18-20 minut. Ten můžete přikoupit zde. 

 

  Obsah balení: RC model dronu SYMA X5UW Dálkové ovládání 2,4Ghz Náhradní vrtule Chrániče vrtulí Držák telefonu Nabíječka Český návod

Obchod: RCzbozi.cz
Kategorie: RC Drony
Značka: RCobchod

Slider
Obchod

RCzbozi.cz

Kategorie

RC Drony

Název RC modelu

SYMA X5UW – WIFI-HD kamera + barometr + super ovládání telefonem ČERVENÁ

Výrobce