703 967 530 (Po-Pa 9-15h)
RC modely za dostupné ceny
- 23%

Obojživelník Amphibious Stunt Car – modrý maskáč

1990 

Obojživelné auto ve vodotěsném provedení dle ruského nápadu měl přepsat dějiny off-roadů. Pro tento model nic není problém! Bláto,sníh,voda,písek. Přejede téměř vše.

Datum naskladnění: 17.10.2021

Katalogové číslo: DS46224319 Kategorie:

Obojživelné auto ve vodotěsném provedení dle ruského nápadu měl přepsat dějiny off-roadů. Pro tento model nic není problém! Bláto,sníh,voda,písek. Přejede téměř vše. Dosah je až 70m.

Obojživelník Amphibious Stunt Car je vhodný pro malé raubíře. Užijete si s ním spoustu zábavy a nemusíte se bát vjet do jakéhokoliv terénu. S akumulátorem 7.2.V 700mAh si užijete až 15 minut zábavy. 

Do páčkového ovladače patří 2xAA baterie. Model je vhodný pro děti již od 3 let! Vysílač funguje na frekvenci 2,4 Ghz, nemusíte se tedy bát mít více modelů na jednom místě. 

K modelu také prodáváme náhradní akumulátor.

 

  Obsah balení: Obojživelník Amphibious Stunt Car Ovladač  Akumulátor  Nabíječka Technické parametry:Měřítko: 1/27Konstrukce auta: strojDélka auta: 34Šířka auta: 30Výška auta: 18Auto je vhodné na ven: anoAuto je vhodné do interiéru: neTyp motorů v autě: stejnosměrnéRychlost auta: 8Doba jízdy auta: 15Kapacita akumulátoru v autě: 700Napětí akumulátoru v autě: 7,2Typ akumulátoru do auta: NicdTyp nabíječky: 230VVýměnný akumulátor v autě: anoNapájení ovladače k autu: 2xAADosah ovládání auta: 70Frekvence ovládání RC auta: 2,4GhzKonstrukce ovladače k autu: PáčkovýPlynulá regulace rychlosti: nePlynulá řízení zatáčení: neVoděodolnost (stříkající voda): anoVodotěsnost (potopení): ano

Obchod: RCzbozi.cz
Kategorie: RC Tanky
Značka: RCobchod

Obchod

RCzbozi.cz

Kategorie

RC Tanky

Název RC modelu

Obojživelník Amphibious Stunt Car – modrý maskáč

Výrobce