703 967 530 (Po-Pa 9-15h)
RC modely za dostupné ceny
- 23%

Celokovový profi pásový bagr 2,4GHz 1:14 23 kanálů

18840  14490 

BUĎTE PROFESIONÁL! TENTO MODEL JE ŠPIČKA V NAŠEM SORTIMENTU. BAGR MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU PRO BUĎTE PROFESIONÁL! TENTO MODEL JE ŠPIČKA V NAŠEM SORTIMENTU. BAGR MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU PRO PLNOHODNOTNÉ ZEMNÍ PRÁCE! SKUTEČNĚ REALISTICKÝ MODEL.

Datum naskladnění: 07.05.2021

Katalogové číslo: DS92681971 Kategorie:

BUĎTE PROFESIONÁL! TENTO MODEL JE ŠPIČKA V NAŠEM SORTIMENTU. BAGR MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU PRO PLNOHODNOTNÉ ZEMNÍ PRÁCE! SKUTEČNĚ REALISTICKÝ MODEL.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

celokovové provedení z 98 %, hmotnost 7 kg
dodáváno v krásném transportním kufru
LED osvětlení, realistický zvukový modul, kouřový model pro kouř z výfuku
všechny funkce kompletně samostatně ovládané
v balení je i funkční drapák a bourací kladivo
funguje stejně jako hydraulický bagr, jen nemáte starosti s těsností oleje a nečistotou
věž je otočná bez omezení o 360 stupňů
lze dokoupit i nakladač a sklápěč Mercedes, také v celokovovém provedení

POPIS:
Jedná se o profesionální model, který je z 98 % z kovu. Díky tomu má hmotnost cca 7 kg. Díky této hmotnosti má velkou rypnou sílu, a lze s ním plnohodnotně maketově bagrovat. Ovládané funkce jsou proporcionální a každý pohyb lze extra samostatně řídit. Model je vybaven výkonným LED osvětlením, i pro noční provoz. Zvukový modul zajišťuje věrnou imitaci zvuků velkého bagru. Bagr sice není obrandovaný, ale jedná se o maketový bagr Catterpillar. Specialitou je i vypínatelný kouřový modul, tento vyvíječ kouře simuluje kouř z výfuku. Celkově má vysílač 23 kanálů, pro ovládání každé funkce zvlášť. Model lze provozovat i v těžkém terénu, nemusíte se omezovat. Elektronika je chráněna před stříkající vodou. V balení je také funkční kovový drapák a dále funkční kovové bourací kladivo. Model tak lze během chvilky přestavět. Všechny části převodovky jsou vyrobené z kovu pro dlouhou životnost. Servo motory pro ovládání ramene jsou navrženy formou šroubovice, tudíž síla je tak násobena pro maximální výkon a těžkou práci. Kvalita a detailní provedení tohoto modelu jsou vzhledem k ceně unikátní.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Konstrukce stroje je z 98% celokovová (z technických důvodů jsou některé drobné díly z plastu). Pohonem jsou kovové pásy, individuálně ovladatelné. Model, vyroben v měřítku 1:14 má rozměry:700 x 480 x 180 mm a váží asi 7 kg. Vysílač pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Součástí balení je i akumulátor LI-ION 7.4V / 2000MAH. Všechny funkce jsou samostatně ovladatelné. 

OBSAH BALENÍ:

s-idee® rypadlo 1:14 kovové RTR v koženém pouzdře
dobíjecí baterie 7.4V Li-Ion 2000mAh
vysílač 2,4 GHz
USB nabíječka
uživatelská příručka
kovové bourací kladivo
kovový drapák
šroubovák

Do vysílače je zapotřebí: 3 x 1,5 V AA baterie.  Obsah balení: Model Dobíjecí akumulátor Vysílač Nabíječka Manuál Kovové bourací kladivo Kovový drapák Šroubovák

Obchod: RCzbozi.cz
Kategorie: RC Auta
Značka: RCobchod

Slider
Obchod

RCzbozi.cz

Kategorie

RC Auta

Název RC modelu

Celokovový profi pásový bagr 2,4GHz 1:14 23 kanálů

Výrobce